ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Зустріч з письменником Андрієм Кокотюхою в бібліотеці ім. А. Костецького для дітей

У бібліотеці імені А. Костецького для дітей цікаво, невимушено і драйвово пройшла зустріч учнів

5-6 класів Київської гімназії № 154 з популярним автором Андрієм Кокотюхою!

Сьогодні Андрій Кокотюха – автор 99 художніх, документальних та публіцистичних книжок. Серед них – детективи, трилери, книжкові серії, книги для школярів.

От скажіть, будь ласка, чи багато ви знаєте людей, що починають зустрічі з прихильниками із знайомства з кожним з них персонально?! Здається, учням дуже припало до душі таке вітання. Вони ставили багато запитань, адже розповідь автора була надто цікавою: історія про першу написану в 7 років книгу, про літературні вподобання в дитинстві. Виявляється, що відомий сучасний українській письменник читав в дитинстві лише казки та мріяв стати бібліотекарем.
Андрій Кокотюха багато цікавого розповідав про те, як зароджуються і втілюються задуми, як пишуться книжки та сценарії фільмів, радо ділився із учнями особливостями творчого процесу. А остаточно майстер українського детективу закохав у себе нових шанувальників, запропонувавши написати детектив всім разом! Що всі із задоволенням і зробили!
Запитання, щирі відповіді, автограф-сесія, селфі зробили зустріч цікавою, незабутньою, запальною! Щось нам підказує, що ця зустріч у стінах Бібліотека не остання! Із нетерпінням будемо чекати на нові книги і нові творчі зустрічі з Андрієм Кокотюхою.

Читаймо своє, українське!

 

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*