ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Вас вітає Централізована бібліотечна система Шевченківського району м. Києва!

Структура ЦБС

Централізована бібліотечна система (далі – ЦБС) Шевченківського району м. Києва об’єднує 19 бібліотек.

До складу ЦБС Шевченківського району м. Києва входять:

  • Центральна районна бібліотека ім. Є. Плужника (далі – ЦРБ);
  • 13 бібліотек-філій для дорослих;
  • 5 бібліотек-філій для дітей.

Серед бібліотек ЦБС Шевченківського району м. Києва 2 спеціалізовані: бібліотека ім. А. Міцкевича, яка обслуговує польську громаду міста Києва, та бібліотека ім. О. Шварцмана – для читачів єврейського походження, що мешкають у м. Києві.

Пріорітети

  • Підтримка освіти і самоосвіти кожного жителя району.
  • Посилення соціальної спрямованості діяльності бібліотек шляхом об’єднання і координації творчих акцій бібліотек з соціальними та освітніми установами району.
  • Залучення до співпраці широких кіл громадськості, творчих спілок.
    Сприяння популяризації літератури з використанням сучасних технологій та запровадження інноваційних форм роботи з читачами.
  • Забезпечення комфортності та оперативності в обслуговуванні.       

ЦБС у фактах і цифрах

Більш ніж 64000 жителів Шевченківського району є читачами наших бібліотек, а це значить кожний 4-й житель району користується послугами книгозбірень району. Серед них – представники різних верств населення.

Універсальний книжковий фонд ЦБС Шевченківського району м.Києва налічує майже 419113 примірників із різних галузей знань і відображений в електронному каталозі.

Користувачі бібліотек ЦБС Шевченківського району м. Києва можуть входити в особистий кабінет під своїм електронним номером.         

Послуги та служби ЦБС

Послугою міжбібліотечного абонемента (МБА) радимо скористатися, якщо видання, яке Вас цікавить, відсутнє в фондах Централізованої бібліотечної системи Шевченківського району м. Києва. Ви отримаєте замовлення на протязі тижня (для користування в читальній залі бібліотеки, яку Ви відвідуєте).

Якщо в бібліотеці відсутнє видання, яке Вам потрібно, але воно є у фонді Централізованої бібліотечної системи – скористайтеся послугою внутрішнього системного обміну (ВСО), ви отримаєте замовлення на протязі декількох діб.

До послуг користувачів бібліотек ЦБС Шевченківського району м. Києва діє вільний і безкоштовний Wi-Fi доступ до мережі Інтернет.

Послугами Інтернет-центрів Централізованої бібліотечної системи Шевченківського району м. Києва Ви можете скористатися в бібліотеках:

Всі послуги, що надаються в бібліотеках Централізованої бібліотечної системи Шевченківського району міста Києва, – безкоштовні.

У разі необхідності тематичного підбору літератури або оперативного розшуку публікацій в періодичних виданнях, виконання інформаційно-бібліографічних довідок, підготовки бібліографічних посібників та рекомендованих списків – скористайтесь оn-line довідкою. Бібліографічні покажчики, бюлетені й нариси різної тематики Ви можете знайти в підрозділі «Бібліографічна мозаїка. Бібіографічні видання» нашого сайту.

В наших бібліотеках Вам допоможуть:

– розшукати фактографічний матеріал,
– скласти бібліографічний список,
– підібрати необхідну літературу для реферату чи курсової роботи,
– підготуватись до лекції чи екзамену,
– розшукати інформацію в електронному вигляді, тощо.

Сучасні українські бібліотеки – це простір для життя, храм духовності, відкритий  кожному безмежний інформаційний світ.

На сьогодні бібліотеки залишаються чи не єдиним безкоштовним джерелом одержання інформації, місцем самоосвіти, розваги, відпочинку, спілкування й творчого розвитку.