ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Вас вітає бібліотека ім. А. Міцкевича!

Сьогодні бібліотека знана у Києві та багатьох містах України й Польщі, як один із перших центрів українсько-польської культури в Україні. Фонд книгозбірні багатогалузевий та налічує понад 16000 примірників, серед яких понад 5000 – література польською мовою. З метою найширшого розкриття фонду та його змісту працівниками бібліотеки постійно організовуються книжкові виставки та проводяться бібліографічні огляди.

Історія бібліотеки

Бібліотека ім. Адама Міцкевича ЦБС Шевченківського району м. Києва  була заснована у 1952 році.

У 1988 році за ініціативи  польської громади м. Києва в бібліотеці створено відділ польської книги, основою якого стало зібрання бібліотеки Посольства Республіки Польща в Україні.

З 1993 року книгозбірня  носить ім’я видатного польського поета Адама Міцкевича.

Літературно-мистецьке життя

В книгозбірні  проходять літературно-мистецькі вечори, конкурси знавців польської та української поезії, концерти, лекції, презентації, майстер-класи, круглі столи, зустрічі  з видатними діячами освіти, науки, культури, політиками України і Польщі, що сприяє зміцненню дружніх стосунків між двома державами, працюють клуби та гуртки.

Книжковий фонд бібліотеки

Сьогодні фонд книгозбірні багатогалузевий та налічує понад 5000 примірників  польською мовою, якими користуються читачі польського походження — мешканці м. Києва та України, працівники польської амбасади та представництв фірм Польщі в Україні, студенти.

Бібліотека отримала в дарунок унікальні історичні документи — багатотомні «Зошити історичні…», видані Товариством опіки над архівами Літературного інституту в Парижі.

МИ У ФЕЙСБУЦІ