ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Як стати користувачем бібліотеки

Правом користуватись бібліотекою має кожний громадянин України незалежно від статі, віку, національності, освіти, соціального походження, політичних та релігійних переконань, місця проживання за умови пред’явлення ПАСПОРТУ.

  • Для того щоб стати користувачем бібліотеки, потрібно звернутися до чергового бібліотекаря абонементу або читального залу.
  • Для запису до бібліотеки громадянин пред’являє паспорт або документ, що його замінює з реєстрацією у м.  Києві, ознайомлюється з «Правилами користування бібліотекою», підписує зобов’язання щодо їх виконання, надає відомості для заповнення реєстраційної картки або формуляра користувача (читача) й дає письмову згоду на неавтоматизовану і автоматизовану обробку своїх персональних даних, яка здійснюється згідно закону України «Про захист персональних даних». Бібліотека гарантує захист персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних». Після підпису згоди Ви стаєте нашим користувачем.
  • Неповнолітні записуються до бібліотеки на підставі документа, який пред’являють їхні батьки, установи або особи, під наглядом яких вони перебувають.
  • Звертаємо Вашу увагу, що на початку кожного календарного року необхідно пройти перереєстрацію запису. Для цього необхідно звернутися до бібліотекаря та мати при собі паспорт.
  • У разі зміни місця проживання або інших відомостей, внесених до читацького формуляру, користувач бібліотеки має повідомити про це бібліотеку в місячний термін.
  • Особи, які тимчасово проживають у зоні обслуговування бібліотечного закладу, мають право користуватися тільки його читальними залами, доступом до інтернет та брати участь у соціокультурних та просвітницьких заходах бібліотеки.

Бібліотека – це Дім мудрості, «аптека для душі».

«Кожен з нас може отримати в бібліотеці душевний спокій, втіху в печалі, моральне оновлення і щастя, якщо тільки вміє володіти тим дорогоцінним ключем, який відкриває таємничі двері цієї скарбниці», — так висловився англійський вчений Джон Леббок.

Запрошуємо до бібліотеки усіх, хто любить читати, кому потрібна певна  інформація, затишок, душевний спокій, спілкування, увага та доброзичливе ставлення.