ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

«Як кияни з інформаційними технологіями потоваришували» – пізнавальна лекція Валерія Лисенка з циклу «Про Київ з любов’ю» в бібліотеці ім. І. Котляревського

Хіба можна знати про Київ все? Ні, звісно ж. Тому бібліотекарі бібліотеки ім. І. Котляревського мають багато роботи з краєзнавчого просвітництва і щасливі тим, що в цьому їм допомагають відомі краєзнавці, історики, культурологи тощо.

16 квітня в бібліотеці знову гостювали Валерій Лисенко, екскурсовод, краєзнавець, та його молодший син Сашко,

юний дослідник Києва, які для всіх охочих, а їх немало, влаштували пізнавальну лекцію

«Як кияни з інформаційними технологіями потоваришували».

Під час заходу читачі поринули в історію людства та способів передачі ним інформації, починаючи від виникнення книг, далі – фото та кінозйомки, телеграфу, можливості записувати аудіозвук та відеозапис. Дізналися, як зароджувалися у Києві такі інформаційні технології, як телефон, радіо, телебачення, комп’ютери.
Як завжди, було представлено багато ексклюзивних світлин по темі. А ще пан Валерій давно колекціонує різноманітні носії та відтворювачі інформації: диски, касети тощо, а це зараз – раритет, тож читачі мали змогу порозглядати експонати.

Цим заходом бібліотека продовжила цикл «Про Київ з любов’ю», який має на меті поглибити ваші знання про нашу столицю.

Працівники бібліотеки щиро вдячні невтомним дослідникам найпотаємніших куточків столиці Валерію та Олександру Лисенкам і бажають їм легких та цікавих екскурсійних стежин та щоб коло їхніх прихильників росло та примножувалося!

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*