ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Між двох повітряних тривог

За десять хвилин до початку зустрічі, що відбулась 16 квітня в Бібліотеці ім. Ошера Шварцмана, у Києві пролунав відбій ракетної небезпеки. Через десять хвилин після її закінчення – нова балістична небезпека… Таке наше життя українців от вже більше двох років… Таке життя ці два роки у тих, хто сприяв організації нашого заходу – Всеукраїнського благодійного фонду «Заради тебе» та Київської міської єврейської громади. Таке життя й у наших гостей – благодійників з християнських організацій, місія яких полягає в допомозі єврейському населенню нашої країни, сприянню зміцнення зв’язків між євреями України та Державою Ізраїль.

Директор Всеукраїнського благодійного фонду «Центр Екстреної Підтримки «Езра» Михайло Аксіоненко та одна з керівників Благодійного фонду «Християни за Ізраїль-Україна» Наталія Крижанівська майже годину розповідали представникам єврейської громади Києва про програми, що існують в їх організаціях. Мова йшла про організацію евакуації зі сходу та півдня України, про гуманітарну допомогу нужденним, надання прихистку біженцям у спеціальних обладнаних центрах та сприяння пошуку єврейського коріння чи отримання документів від міжнародних організацій, зокрема, «Червоного хреста».
Багато хто із присутніх вже стикався з такими програмами, отримував допомогу благодійників й до, й під час повномасштабного вторгнення. Ось і цього разу, спільно з організаторами наші християнські друзі передали продуктові набори, а Фонд «Заради тебе» та єврейська громада – мацу, щоб малозабезпечені юдеї могли гідно, як і їх прабатьки століття й тисячоліття тому, зустріти свято Песах.

Ось так, разом християни та юдеї, підтримуючи один одного йдуть до нашої спільної, омріяної Перемоги. З вірою, що все буде Україна🇺🇦!

 

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*