ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Творчий вечір «Валерія Богуславська. Про життя та поезію» з бібліотекою ім. Ошера Шварцмана

Ювілей розумної талановитої людини завжди приємна подія. Коли ж ця людина ще й твій добрий друг та соратник – приємніше вдвічі. А зустріч, де збираються друзі й шанувальники – це вже справжнє свято.

Яким, власне, і став творчий вечір чудової жінки, поетеси та класика сучасного поетичного перекладу України

Валерії Борисівни Богуславської, організований спільно Музеєм шістдесятництва, в приміщенні якого відбувся захід,

Студією «Діє-Слово», керівниця якої Олена Заславська вела зустріч та Бібліотекою ім. Ошера Шварцмана.

Для бібліотеки Валерія Борисівна – знакова постать, яка багато років створювала наш неповторний затишок та культурний ареал, брала участь у творчих акціях, присвячених видатним митцям єврейської і української літератури. ЇЇ переклади українською поезій Переца Маркіша, Марини Цвєтаєвої, Джорджа Гордона Байрона, Овсія (Шике) Дріза – неперевершені, її вміння зберегти красу й сенс оригінального твору – надзвичайні.

Сьогодні знайдеться небагато тих, що зможуть, як Валерія Богуславська, створити переклад, який за літературною майстерністю буде дорівнювати оригіналу.
Все це ми змогли оцінити на зустрічі, почути нові твори, поезії, переклади у виконанні авторки. Більшість гостей завітали з бажанням не тільки привітати цю незвичайну жінку, а поспілкуватися з нею, побажати подальшої творчої наснаги та доторкнутися до піднесеної аури Майстра.

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*