ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Спільний виїзний захід «Молюсь тобі, єдиний Боже, Мамо!»

До дня матері бібліотека №135 провела спільний виїзний захід «Молюсь тобі, єдиний Боже, Мамо!» у гімназії «Нивки» м. Києва.

На святкування цього чудового свята були запрошені шановні гості із Вінниці. Самобутня поетеса Ірина Федорчук прочитала вірші присвячені своєму дитинству, материнській любові та коханій бабусі Катрі.

Велика любов та духовність переповнювала виступ відомої Вінницької поетеси.

На свято завітали вокальне тріо «Зірниця» у складі: Тетяни Бондар, Тетяни Мельник та Ольги Янушкевич – виконавців українських колоритних пісень про національну гордість нашого народу «Обереги святі-рушники», про найдорожчих у світі людей для кожного із нас «Батькам». Багато любові та щирості лунало з вуст учасників свята, присвячених рідним матусям вихованців гімназії «Нивки» та гуртка «Молодіжний клуб». Діти співали, танцювали та читали ніжні вірші-дарунки матусям, бабусям та майбутнім мамам. 

Цікаві оповіді про материнське серце, про нелегку жіночу долю та невимовну любов до своїх дітей були представлені на виставці-інстяляцїї книжкових видань біліотеки «Мамо, люба, кохана і найкраща у світі».

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*