ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

«Сотні Небесні безсонно стоять на Майдані» – година пам’яті в бібліотеці ім. І. Котляревського

21 лютого бібліотека ім. І. Котляревського спільно з Об`єднанням родин Небесної Сотні та активістів Революції Гідності,

Територіальним центром Шевченківського району м.Київ  та Технічним ліцеєм Шевченківського району

шанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

На зустріч до бібліотеки завітала авторка трикнижжя «Небесна Сотня: життєписи» Світлана Терейковська, яка презентувала свої книги, а разом з тим, поділилася хвилюючими спогадами 10-річної давнини, сповненими сердечного болю, що не вщухає досі. Адже кожна з 3-х книг, зі 107-ми біографічних оповідей, були пропущені через саме серце авторки. Уявити складно, але вже за пару днів після масових розстрілів на Інститутській авторка вирішила, що занотувати і зберегти історію кожного Героя надзвичайно важливо для майбутнього. Cпогади стираються, а історія в книгах буде живити та берегти ці спогади. Відтак, на світ з’явилося трикнижжя життєписів Героїв Небесної Сотні.
До розмови доєдналися й інші почесні гості, члени родин загиблих героїв. Це людина, яку бібліотека дуже шанує, Світлана Бадера, дружина загиблого Героя Небесної Сотні Олександра Бадери, а також Анастасія Дигдалович, донька загиблого Героя Андрія Дигдаловича та Юрій Аксенин, син загиблого Героя Юрія Аксенина. Раді знайомству з учасником Революції Гідності Андрієм Петіком, який також поділився спогадами.

Бібліотека щиро дякує Національному музею Революції Гідності за подарований комплект трикнижжя для себе та шкільної бібліотеки Технічного ліцею.

Уклін всім, хто долучився до пам’ятного заходу та кому небайдужа українська історія.

Світла пам’ять Героям Небесної Сотні! Герої не вмирають!

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*