ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Анонс📢! Лекція «Історія НАТО. Pax Atlantica: страхи, кризи та міфи» в бібліотеці ім. Т. Шевченка для дорослих

Цього року 4 квітня НАТО відзначає 75 річницю з дня свого заснування. НАТО було засновано у важкі часи як спробу подолати страхи, що панували після двох кривавих світових війн. Фельдмаршал Бернард Монтгомері влучно визначив роль Альянсу: «У післявоєнному світі всі держави понад усе бажали миру. Але мир у сучасному світі не можна забезпечити без військової сили, і це коштує грошей. Цей факт, можливо, сумний, але то правда. Мир, власне кажучи, був побічним продуктом.»
Всю історію Альянсу його існування супроводжували кризи. Постійно виникали сумніви у його доцільності. Неодноразово поставали ситуації, які здавалося б мали призвести до його неминучого розпаду. Проте після 75 років потрясінь Альянс досі живий і готовий зустрічати нові випробовування.

Про те навіщо та як створювалося НАТО, які труднощі було подолано та до чого вони призвели ви дізнаєтеся у лекції

«Історія НАТО. Pax Atlantica: страхи, кризи та міфи» в бібліотеці ім. Т. Шевченка для дорослих.

Лектор – Ярослава Бірюк, співзасновниця аналітичного центру «Ximera» – українського незалежного аналітичного центур, що спеціалізується на дослідженні гібридних загроз.
Ярослава Бірюк – закінчила факультет Дизайну Київського національного університету технологій та дизайну. Сертифікований спеціаліст з креативності – Professional in Creativity Certificate by UniCert®_GmbH. Понад 15 років досвіду роботи в ІТ та креативних індустріях. Член оргкомітету iForum ‒ найбільшої офлайн-конференції в Україні, присвяченій Інтернету.
Сфера наукових інтересів: міжнародні відносини, інновації та технології, Problem Solving та прийняття рішень, ідеології та стратегеми, інформація та пропаганда, глобальні виклики і загрози.

КОЛИ: 7 квітня 2024 року о 14:00
ДЕ: Бібліотека ім. Т. Шевченка для дорослих (вул. Половецького, 14-а)

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*