ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Концерт «Лисенкова Шевченкіана в бібліотеці ім. І. Котляревського

2 квітня в нашій бібліотеці відбувся концерт «Лисенкова Шевченкіана» з нагоди 210-ї річниці з дня народження Т. Шевченка

та 90-річчя Київського державного музичного ліцею ім. М. Лисенка.

У виконанні учнів Київського державного музичного ліцею ім. М. Лисенка прозвучали пісенні та музичні твори Миколи Лисенка на слова Тараса Шевченка та інших видатних поетів. Тішить, зокрема, й те, що ліцеїсти виконали кілька уривків з опери «Наталка–Полтавка» за однойменною п’єсою Івана Котляревського. Нам всім пощастило почути кілька творів у виконанні Мілли Давімко, заслуженої артистки України, і викладача-методиста цього навчального закладу та авторки сценарію даного заходу.

Дякуємо пані Міллі за її талант! Сторінки життя та творчості Миколи Лисенка, підготовлені нею ж, та історії написання почутих творів неабияк зацікавили публіку. Як завжди, на високому професійному рівні був і концертмейстер Юрій Заходякін.
Традиції співпраці нашої бібліотеки та музичного ліцею тривалі міцні, ми тішимося, що наші читачі знають та люблять цих талановитих дітей та їх викладачів, тож бурхливі оплески та вигуки браво – цілком заслужені. Приємні сюрпризи від Мілли Давімко – теж традиція, бо вкотре отримуємо в подарунок книги, цього разу це «Мами» Марії Матіос. Пані Мілла знає, чим потішити!

Дякуємо за цей розмай вражень та емоцій! Браво!

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*