ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Книжкова виставка «Казак – душа правдивая» в бібліотеці №122 для дітей

 «Козацькому роду нема переводу» – це прислів’я знає кожен з нас, а сучасні реалії засвідчують, що всі ми – нащадки відважних і волелюбних запорозьких козаків. Кмітливий і завзятий чоловік із шаблею, незмінною люлькою та самобутнім почуттям гумору – такими романтизовано малює козаків художня література, від творів Тараса Шевченка до Василя Стуса.
Козацтво зіграло неабияку позитивну роль у формуванні менталітету українців. Ми досі захоплюємося відважністю, героїзмом козаків. І є нам чому повчитися у них. Воїни завжди були нескореними, гордими. А ще це найвірніші друзі. Батьківщина і побратим для козака – понад усе. В той же час це винахідливі, але помірковані вояки.

Бібліотека №122 для дітей підготувала для Вас книжкову виставку про наших славних воїнів

«Козак – душа правдивая».

Підібрані нами історії розповідають про українську минувшину, про козаків та їх захопливі пригоди на Січі тощо. Жанровий спектр книг дуже широкий, на будь-який смак: тут і серйозна історична проза і пригодницькі романи, гумористичні історії та навіть фентезі. Серед авторів – В. Рутківський, Р. Іваничук, Є. Білоусов, А. Чайковський, В. Карпенко, Ю. Мушкетик, А. Кащенко, О. Маковій, О. Зубченко, Б. Лепкий, Ю. Логвин тощо. Епоха козаків давно минула. Та дух козацтва досі тече в наших жилах. Ми їх нащадки до мозку кісток. Тому нашим сучасникам варто не забувати, що «ми, браття, козацького роду».

Отже, якщо Ви цікавитеся нашою славною історією, захоплюєтеся подвигами наших доблісних героїв-козаків, або ще мало знаєте про нашу минувшину і хочете поповнити свої знання, тоді ласкаво просимо до нашої бібліотеки!

#biblio122 #Книжкова_виставка
#Козак_душа_правдивая

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*