ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Година пам’яті «Овіяний мужністю кожний їх крок»

Година пам’яті «Овіяний мужністю кожний їх крок» до Дня Чорнобильської трагедії, в бібліотеці ім. В. Дубініна для дітей.

24 квітня 2019 року, маючи таке багатство як книга, бібліотека просто не має права не приділяти уваги цій темі. Вшановуючи пам’ять тих, хто ціною свого життя та здоров’я ліквідовував наслідки Чорнобильської катастрофи, на захід було запрошено учасника-ліквідатора Крикуна Юрія Миколайовича, якому на той час було лише 19 років, він був військовозобов’язаний і одним із перших був направлений на ліквідацію наслідків аварії, був свідком тих трагічних подій і розповів учням про те, що саме в такі квітневі сонячні дні як сьогодні, коли квітують сади і зеленіє трава, тридцять три роки тому, 26 квітня 1986 року на Четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася катастрофа, яка з острахом сколихнула всю планету. Чорнобиль нагадав цілому світу, що в самому серці Європи живе великий народ. Світ спочатку почув слово «Чорнобиль», а потім таке незвичне – «Україна». А для багатовікової історії України – Чорнобиль став ще однією трагедією в хронології духовного і фізичного знищення нації.

Учні глибоко прониклися тими подіями, у них виникло багато запитань до гостя, між ними виник діалог, який свідчив про взаєморозуміння і готовність бути сміливими, рішучими і готовими захищати свою Батьківщину, коли виникає для неї загроза.
Наприкінці заходу учнів було ознайомлено з книжковою виставкою «Чорнобиль – гіркий біль України». Перегортаючи сторінки книжок про Чорнобиль та його героїв, учні ще більше прониклися тими трагічними подіями страшного 1986 року.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*