Загальна інформація
1 грудня 1960 року в селищі Сирець (так звалася місцевість, де нині розташовано масив Сирець) вперше відчинила свої двері для маленьких читачів бібліотека №7. В 1970 році їй було присвоєно ім’я Володі Дубініна.
18 січня 2024 року на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання було принято рішення про перейменування бібліотеки на
Бібліотека ім. Дмитра Білоуса для дітей – на честь видатного українського поета, перекладача, педагога, літературного критика Дмитра Григоровича Білоуса.
Дістатися до нашої бібліотеки дуже зручно: від станції метро «Дорогожичі» п’ять хвилин пішої прогулянки по зеленому парку.
Нова доба в історії України вписала нову сторінку в життя бібліотеки: знаходячись біля урочища Бабин Яр (неподалік від місця, де в роки окупації Києва було страчено видатну українську громадську діячку, поетку Олену Телігу) на розі вулиць Олени Теліги і Олега Ольжича (письменника, науковця, політичного діяча), бібліотека не могла лишатися осторонь роботи, що ведеться в царині популяризації творчості українських велетнів духу. Якщо ви будете проходити вулицею О.Теліги, вашу увагу неодмінно приверне меморіальна фотоекспозиція, встановлена у вітрині нашої читальної зали.
Центр інформації, духовного збагачення та дозвілля малюків
Сьогодні наша бібліотека це центр інформації, центр духовного збагачення і осередок дозвілля малюків, учнів, їх батьків, вихователів і вчителів шкіл мікрорайону.
Бібліотека ім. Д. Білоуса для дітей має сучасний інтер’єр, комфортні умови для обслуговування дітей всіх вікових категорій, вчителів, вихователів, батьків, а також тісно співпрацює з школами, дитячими садками та дитячим будинком культури «Юний Артемівець».
Бібліотека щорічно обслуговує біля 3400 читачів.
Площа приміщення бібліотеки – 170 м², книжковий фонд – 27,8 тис. примірників. Щорічно обслуговує 3,0 тис. користувачів, кількість відвідувань за рік – 27,0 тис., книговидач – 65,0 тис. примірників.
Свої послуги читачам пропонують відділи обслуговування учнів 1-9 класів:
- абонемент;
- читальна зала;
- 2 інтернет-місця для користувачів бібліотеки;
- вільний і безкоштовний Wi-Fi доступ до Інтернету;
- кімната казок