ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Вас вітає бібліотека ім. В. Дубініна для дітей! /Увага!📢 Графік роботи бібліотеки тимчасово змінено!!!/

Загальна інформація

сторінка бібліотеки у Facebook

Завідуюча бібліотекою: Бурдак Ліліана Іванівна

1 грудня 1960 року в селищі Сирець (так звалася місцевість, де нині розташовано масив Сирець) вперше відчинила свої двері для маленьких читачів бібліотека №7. В 1970 році їй було присвоєно ім’я – Володі Дубініна.

Дістатися до нашої бібліотеки дуже зручно: від станції метро «Дорогожичі» п’ять хвилин пішої прогулянки по зеленому парку.

Нова доба в історії України вписала нову сторінку в життя бібліотеки: знаходячись біля урочища Бабин Яр (неподалік від місця, де в роки окупації Києва було страчено видатну українську громадську діячку, поетку Олену Телігу) на розі вулиць Олени Теліги і Олега Ольжича (письменника, науковця, політичного діяча), бібліотека не могла лишатися осторонь роботи, що ведеться в царині популяризації творчості українських велетнів духу. Якщо ви будете проходити вулицею О.Теліги, вашу увагу неодмінно приверне меморіальна фотоекспозиція, встановлена у вітрині нашої читальної зали.

Центр інформації, духовного збагачення та дозвілля малюків

Сьогодні наша бібліотека це центр інформації, центр духовного збагачення і осередок дозвілля малюків, учнів, їх батьків, вихователів і вчителів шкіл мікрорайону. Бібліотека має сучасний інтер’єр, комфортні умови для обслуговування дітей всіх вікових категорій, вчителів, вихователів, батьків, а також тісно співпрацює з школами, дитячими садками та дитячим будинком культури «Юний Артемівець».

Бібліотека щорічно обслуговує біля 3400 читачів.

Площа приміщення бібліотеки – 170 м², книжковий фонд – 27,8 тис. примірників. Щорічно обслуговує 3,0 тис. користувачів, кількість відвідувань за рік – 27,0 тис., книговидач – 65,0 тис. примірників.

Свої послуги читачам пропонують відділи обслуговування учнів 1-9 класів:

  • абонемент;
  • читальна зала;
  • 2 інтернет-місця для користувачів бібліотеки;
  • вільний і безкоштовний Wi-Fi доступ до Інтернету;
  • кімната казок

Афіша подій

< 2022 >
June
MoTuWeThFrSaSu
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Опитування

Як часто ви відвідуєте бібліотеку?

Ми у Фейсбуці