ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

«АРХІТЕКТУРНА СКАРБНИЦЯ»

Бібліотека ім. М. Костомарова в межах проєкту «Краєзнавчий круїз по вивченню рідного міста», провела у ліцеї-інтернаті №23 «Кадетський корпус» інтегроване заняття «Архітектурна скарбниця». Ведучі:  Жученко Марина, Страковська Олена

Київ – стародавній, але сучасний, метушливий, але затишний – таким його бачать корінні мешканці та гості міста! Дійсно, наше місто надзвичайно красиве! Адже красу будь-якого селища, міста, мегаполісу ми оцінюємо за його парками, будівлями, храмами. Якщо Київ проходити від околиці до околиці – кожен район, кожна місцинка, кожен квартал радуватиме око чимось незвичайним. У «спальних» районах нам до вподоби «сталінки» з кольоровими карнизами та індивідуальними формами будинків. Нові житлові райони дивують мальовничими набережними та цікавими багатоповерхівками. Середмістя та історичний центр приваблюють різноманітними архітектурними пам’ятками. Тому, бібліотека ім. М. Костомарова запросила в захопливу мандрівку «сторінками» кам’яного літопису рідного міста вихованців краєзнавчого гуртка ліцею-інтернату № 23 «Кадетський корпус».

Кожна історична епоха залишала свій відбиток. Щоб визначити та навчитися відрізняти архітектурні стилі, наприклад, церкву ХІІст. від храму ХУІІІст., необхідні знання. І як завжди, книги надають можливість почерпнути неоціненні знання, а ми – бібліотекарі, як надійний провідник, ведемо стежками до знань. Але, Київ має не тільки релігійні храми, історичні споруди, а також «храми знання та добра» – це бібліотеки. Показ тематичних слайдів ознайомив учнів з бібліотеками Києва: є маленькі бібліотеки та бібліотеки з величезним розміщенням творів; є солідні за своїм віком і такі, що відкрилися нещодавно, але всі вони – безцінний дар, тому що книга є завжди доступною для людей різного віку.

Наступною частиною інтерактивного заходу стала міні-копія сучасної Александрійської бібліотеки з кондитерського виробу, яку приготували бібліотекарі. У маленькі ніші-пази «бібліотеки» було вкладено закладки-орігамі з питаннями бліц-вікторини. Питання стосувалися двох тем: архітектури та бібліотек. Обговорення було жвавим. І це не дивно, адже від правильних відповідей залежала нагорода. Чудова солодка «бібліотека» все ж таки дісталась юним знавцям сучасності, які вишикувалися у чергу до солодкого! Бібліотекарі сподіваються, що черги до наших справжніх бібліотек теж завжди будуть не меншими.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*