ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Поетичний калейдоскоп «Розмаїття барвінкове рідної моєї мови»

21-го лютого всі народи світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Це незвичайне свято, і відзначають його по-особливому. В цей день люди нагадують одне одному про те, як важливо берегти рідну мову. Адже мова – це великий скарб народу.

Напередодні свята на гостину до бібліотеки ім. О. Матросова завітали другокласники школи № 82, щоб зустрітися з українською дитячою письменницею, літературним редактором журналу «Малятко», членом Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України Оксаною Петрівною Кротюк, чиї твори включено до програми з літературного читання для початкової школи.

Пані Оксана запросила дітей поспілкуватися про мову і діти активно включилися в розмову. А ще вона читала власні твори та з перших слів заполонила увагу дітей. А це зробити не так просто! Веселі, красиві, дотепні вірші Оксани Кротюк лунали у залі і відлунням відбивалися в очах слухачів, у їх щирому сміху. Ще й ще хочуть слухати легкі, прості за формою, трохи повчальні, але тільки трохи, вірші пані Оксани. Авторка читає і ілюстрації кумедні показує, і гру влаштувала, і поспілкуватися встигла з маленькими читачами на різні, навіть серйозні теми.

Це була справжня читацька розкіш і для маленького читача, і для бібліотекакрів, і для авторки. Кожен виніс свої враження та всі зарядилися позитивом. Чекаємо на нові зустрічі!

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*