ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Зустріч з Михайлом Лашко «Велич постаті Бориса Гринченка» в Бібліотеці на Дегтярівській

14 лютого 2024 року в Бібліотеці на Дегтярівській відбулася цікава зустріч з Mykhaylo Lashko

к.п.н, науковим співробітником Музей Бориса Грінченка «Велич постаті Бориса Гринченка».

Своє коротке життя Борис Дмитрович Грінченко означав двома словами: Україна і праця. Надзвичайно широке поле його діяльності – поет, прозаїк, драматург, публіцист, літературний критик, лексикограф, етнограф-фольклорист, мовознавець, педагог, автор підручників для молодших школярів, перекладач, журналіст, видавець, редактор україномовної преси поч. ХХ ст., голова Київської «Просвіти», засновник першої публічної бібліотеки в Києві, автор чотиритомного «Словаря української мови» (1907-1909). І все це він встиг за 47 років свого життя.
Для вшанування титанічної праці Бориса Дмитровича Київським університетом імені Бориса Грінченка у квітні 2010 р. було відкрито історико-біографічний музей, в якому експонуються автентичні речі та автобіографічні тексти зазначеного автора, унікальні видання творів різних років, рідкісні світлини, фотонатурні листівки з краєвидами тощо.
Таким чином, в експозиції широко представлені життєвий і творчий шлях Бориса Гринченка та його внесок в українську просвіту і культуру.
З паном Михайлом домовились про наступні спільні зустрічі і звичайно прийняли запрошення відвідати Музей Бориса Грінченка, про що ми вас обов’язково зазделегідь сповістимо.

Слідкуйте за нашими анонсами!

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*