ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Зустріч з києвознавецем Михайлом Кальницьким «Найвідоміші адреси Лук’янівки» в Бібліотеці на Дегтярівській

Зустріч в Бібліотеці на Дегтярівській з істориком, літератором, журналістом Михайлом Кальницьким

завжди викликає великий інтерес у наших читачів.

Цього разу ми зібралися послухати і поговорити про «Найвідоміші адреси Лук’янівки».

Віртуально «пройшлися» по всій зазначеній місцевості.
Зупинились біля Лук’янівського народного дому, Лук’янівського тюремного замку, Доброчинних закладів Дегтярьова, добралися до Державного історико-меморіального Лук’янівського заповідника (колишнє Лук’я́нівське кладовище міста Києва) з похованнями відомих діячів. «Прогулялися» здовж річки Скоморох, що протікала по нашому району, «зайшли» до скверу Котляревського, згадали про капличку, що стояла тут до середини 1920-х років і була присвячена врятуванню імператора Олександра ІІІ у залізничній катастрофі 1888 року на Харківщині. «Зазирнули» в православній храм Преподобного Феодора Освяченого з розкопками «Київського Єрусалиму».
Приділили увагу старим і новим назвам вулиць навкруги і будинкам видатних діячів, що жили і працювали в районі Лук’янівки.
А після закінчення виступу пана Михайла почалася друга частина – «питання-відповіді». Їх було дуже багато. Нашим читачам хотілось ще більше дізнатися про наш район, який наповнений архітектурними пам’ятниками, історичними місцями та цікавими історіями.

Будемо чекати наступної зустрічі з Михайлом Борисовичем.
Слідкуйте за нашими анонсами!

#День_Києва
#Найвідоміші_адреси_Лукьянівки

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*