ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Зустріч з археологом, краєзнавцем Сергієм Різником в бібліотеці №135

18 лютого 2024 року в бібліотеці 135 відбулась зустріч з археологом, краєзнавцем, журналістом Різником Сергієм Борисовичем.

Пан Сергій займається археологією з 1978 року. Брав участь у понад 10 археологічних експедиціях Інституту археології НАН України.
Ця зустріч була присвячена підготовці до ювілею тисячоліття заснування міст по Росі великим Київським князем Ярославом Мудрим (1032 р.)
Сергій Різник має 40-річний досвід дослідницької діяльності, вивчає археологію та історію рідного міста Біла Церква. Біла Церква є об`єктом особливої уваги багатьох дослідників. Сергій Різник був одним із дослідників залишків фундаменту кам`яно-цегляної церкви, від якої і походить назва міста Біла Церква. Книга Сергія Різника «Прогулянки по древньому Юр`єву» дає нам свідчення про розбудову міста в часи Київської Русі. За його книгою знято дев`ять короткометражних фільмів. За плідну довготривалу працю археолога Сергія Різника та видання книги «Прогулянки по древньому Юр`єву» було відзначено літературно-мистецькою премією ім. І.С. Нечуя-Левицького. Лауреат випустив також кольоровий альбом «Археологічний фото атлас Замкової гори».
Під час лекції було презентовано, деякі предмети знайдені під час розкопок на Замковій горі: точильний брусок для заточування мечів, уламки жорен, підкови тощо.. Читачі нашої бібліотеки із задоволенням слухали цікаву історичну розповідь про період заснування літописного міста Юр`єв (сучасна назва Біла Церква). Учасники заходу задавали багато питань про професію археолога та відчуття від знахідок із старокиївського періоду. Археолог подарував бібліотеці свою книгу «Прогулянки по древньому Юр`єву» з автографом.

Всі вдячні й задоволені зустріччю з цікавою людиною!

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*