ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Виставка-представлення нової книги Ольги Воробйової «Рани землі Бучанської» в бібліотеці ім. Т. Шевченка для дорослих

#НовіКниги

До річниці звільнення Київщини від російської окупації бібліотека ім. Т. Шевченка для дорослих пропонує 

виставку-представлення нової книги Ольги Воробйової «Рани землі Бучанської».

Цими днями ми згадуємо другу річницю звільнення Київщини від російських окупантів. Увечері 2 квітня 2022-го Міноборони заявило, що українські військові звільнили Київську область від армії РФ. Тоді останні російські підрозділи вийшли з Бучі, Гостомеля і Бородянки. Кількома днями раніше ЗСУ звільнили Ірпінь. Загалом росіян вибили з більш як 30 населених пунктів Київщини.«Рани землі Бучанської» – книга пам’яті про тих, хто загинув від рук російських окупантів.Її було видано наприкінці 2023 року за сприяння Держкомтелерадіо. Перший наклад книги – 1000 примірників відправили до бібліотек України.

Один примірник надійшов і до нашої бібліотеки ім. Т. Шевченка для дорослих.

Воробйова, О. Рани землі Бучанської [Текст] : Місто-герой Буча / О. Воробйова. – Київ : АртЕк, 2023. – 384 с. : іл., портр. – ISBN 9786178043544 : 332.00 грн. нариси
Книгу «Рани землі Бучанської» написана на основі реальних свідчень і подій, що відбувалися у Бучанському регіоні під час вторгнення російських військ.

Ольга Воробйова – авторка книги, а також безпосередній свідок кривавих злочинів російських окупантів. Протягом окупації Київщини вона весь час перебувала у селищі Ворзель. А після звільнення рідного краю почала збирати свідчення трагічних подій, які передала у формі нарисів та художніх роздумів на сторінках книги.
Кожен розділ – нова історія, сповнена невимовним болем і жахом. На сторінках книги:
🔸хроніка подій,
🔸факти злочинів окупантів,
🔸реальні історії героїчного спротиву.

Пані Ольга особисто зустрічалася із родичами загиблих та спілкувалася, щоб дізнатися подробиці трагедії.
Книга важка для читання, адже містить детальні описи та болючі моменти загибелі невинних людей. 2 оповідання з книги визнали кращими на львівському літературному конкурсі. Також книгу заплановано видати іноземними мовами, аби весь світ дізнався про ті жахіття, що накоїли росіяни.

Щоб знайти більше книг, присвячених даній темі, пропонуємо скористатися зведеним «Електронним каталогом ЦБС Шевченківського району м. Києва»  та «Електронним каталогом Публічної бібліотеки ім. Лесі Українки» .

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*