ПРО НАС
КОНТАКТИ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

В бібліотеці ім. С. Васильченка для дітей відбулось читання-чаювання за книгою Алевтіни Шавлач «Дівчисько?»

19 червня в бібліотеці ім. С. Васильченка для дітей відбулось читання-чаювання за книгою «Дівчисько?» для підлітків, сучасної української письменниці, художниці, дизайнерки та психологині Алевтіни Шавлач.

У центрі сюжету повісті «Дівчисько?» – Назар, тихий і замріяний підліток, чий звичний світ складається з дружби з дівчатами, домашнього затишку й близьких стосунків з мамою. Поява в класі Яна змінює ритм його життя: нові знайомства, заборонені розваги, ризик і відчуття дорослості поступово витісняють звичну безпеку. Разом із цим з’являються обмани, втечі з дому та емоції, які Назар не може чітко назвати. Твір порушує теми дорослішання, меж між дружбою і прив’язаністю, відповідальності за власні рішення та складних відносин між дітьми й батьками. Тут ідеться про зіткнення безпеки й свободи, про вплив чужої харизми та про кроки, після яких повернутися до колишнього стану вже неможливо.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*