ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Українська поезія очима дітей

24 лютого в затишній залі бібліотеки ім. Ошера Шварцмана відбулась презентація виставки робіт

вихованців Київського Палацу дітей та юнацтва «Українська поезія очима дітей».

150 років від дня народження Лесі Українки – чудова нагода звернутись до української поезії, дізнатись нове і переосмислити знане. А ще нагода зацікавлювати та залучати дітей будувати свої мостики між поезією та улюбленими творчими заняттями.
Глядачів, як присутніх в залі, так і тих, хто дивився нас у прямому ефірі, з експозицією виставки знайомила Світлана Елланська, завідувачка галереєю «Дім Миколи» Київського палацу дітей та юнацтва та керівник гуртка «Декоративна графіка». Додали цікаві деталі про роботи вихованців та техніки їх створення керівники гуртків «Кераміка та гончарство» Анастасія Рябчук та «Майстерня писанкарства» Анна Котліна.
Презентація виставки була сповнена емоційними поетичними читаннями від юних авторів мистецьких робіт. В їх виконанні пролунали твори Лесі Українки, Василя Симоненка, Ліни Костенко та інших видатних майстрів поетичного слова.
Завершували поетичні читання Світлана Елланська та член Національної спілки театральних діячів, виконавчий директор Київської міської єврейської громади Анатолій Шенгайта.

Запис презентації доступний для перегляду на 👉фейсбук-сторінці бібліотеки ім. Ошера Шварцмана (тиснути ТУТ 👇)

Відвідати виставку можна в бібліотеці ім. Ошера Шварцмана до 14.03.2021 р. (м. Київ, вул. Стрітенська, 4/13, пн.-пт. 10:00-17:00, нд. – 11:00-17:00, за умови дотримання протиепідемічних заходів).

Довідки за тел. +380 44 2723918, e-mail: hope-fest@ukr.net

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*