ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Творча зустріч з В’ячеславом Васильченком «Про «Мовознавчі баляндраси й не лише» в бібліотеці ім. І. Котляревського

7 лютого 2024 р. в бібліотеці ім. І. Котляревського зібралися читачі, аби познайомитися та послухати талановитого письменника,

багаторазового дипломанта Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова»,

майстра детективного жанру В’ячеслава Васильченка.

А ще, окрім того, що пан В’ячеслав журналіст, педагог, він є кандидатом філологічних наук, доцентом, завідувачем кафедри журналістики Факультету міжнародних відносин та автором проєкту «Мовознавчі баляндраси».
Гість розповів про себе та свою літературну творчість, ознайомив зі своїми романами, розповів, як влаштована «Коронація слова», про телевізійні та журналістські проєкти. І детально зупинився на «баляндрасах», адже цього чекали читачі найбільше!
Отже, розповідаємо: В’ячеслав Васильченко спільно з онлайн-платформою експертного телебачення України «Еkspertne» започаткували рубрику «Мовознавчі баляндраси» про особливості й таємниці нашої мови. Експерт рубрики пан В’ячеслав часто жартома, а часом – і серйозно розповідає про ті цікавинки, що є в нашій мові та проблеми з її використанням. Вже вийшло 38 випусків цих неперевершених та цікавезних баляндрасів – «пустих, веселих розповідей, розмов про щось незначне, несерйозне». Але з автором детективів В՚ячеславом Васильченком вони стають серйозними, бо розповідає він про особливості й таємниці нашої мови.
Радіємо неймовірно, що зустріч вдалася, що тривала понад 2 години та гості не поспішали розходитися, що бібліотека отримала автографи автора на двох пречудесних детективних історіях!

Дякуємо В’ячеславу Васильченку до неба та зичимо творчого натхнення, позитиву, втілення найсміливіших задумів!

Додамо, що захід відбувся в межах проекту «Позбуватися чужого. Повертати своє» та циклу літературних досліджень «Мова, культура, історія, релігія – маркери української ідентичності». Тож, віримо, що після цієї розмови з паном В’ячеславом наші читачі вкотре впевнилися, що мова – то надважливий маркер національної ідентичності.

 

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*