ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Рутенія: Майстер-клас Angelika Korniyenko в бібліотеці на Дегтярівській

Після зустрічі з Василь Чебаник «Графіка української мови», що відбулась 5 лютого 2024 року в Бібліотека на Дегтярівській, у відвідувачів заходу з’явилося бажання прийняти участь в майстер-класі «Пишемо українською» по виданню «Українські прописи для всієї родини».
Друковані тексти прописів виконані виключно шрифтами проєкту відродженої Національної абетки Рутенія.

22 лютого 2024 року майстер-клас в бібліотеці на Дегтярівській проводила учениця В. Я. Чебаника

співавторка саме ціх прописів Angelika Korniyenko.

Говорили про важливі речі: величезне значення української мови у створенні мов індоевропейськоі спільноти, історичні витоки та виникнення українського етноцентризму, історичне походження української мови в її історичному та політичному аспектах, про український рукопис (пропис, скоропис, каліграфія чи мистецьтво письма), що сягає своїм корінням у глибину віків та має тисячорічну історію.
А потім, як першокласники, старанно виводили свої перші букви української абетки Рутенія.
Писемність є потужним інструментом для вираження ідентичності та культурної унікальності. У випадку українського народу, мова та писемність були і залишаються історичною опорою у боротьбі за самовизначення та незалежність.
Шрифти проєкту Рутенія побудовані на УНІФІКОВАНІЙ, ЦІЛІСНІЙ СИСТЕМІ історично відновлених графем (конструкцій) українських літер та надаються БЕЗКОШТОВНО з офіційного сайту проєкту.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*