ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Різдвяно-новорічний концерт «Зимові візерунки» з бібліотекою ім. Ошера Шварцмана

Напередодні зимових свят відділення денного перебування Територіального центру соціального обслуговування Подільського району

спільно з бібліотекою ім. Ошера Шварцмана підготували і провели Різдвяно-новорічний концерт

«🌟✨❄️Зимові візерунки🌟✨❄️».

Захід відбувся в приміщенні соціального центру, яскраво декорованому святковими мотивами.
Концерт розпочався виступом художнього колективу «Лелія» з традиційними різдвяними та новорічними піснями. Учениця факультету бібліотечної справи Маргарита Страковська перемежала пісенні номери музичними лірично-тематичними композиціями. На сцені виступали волонтери з різноманітними номерами: популярні пісні, колядки, гуморески. Яскраві музичні та театральні номери викликали емоції та посмішки на обличчях гостей, а веселі танці з артистами запам’ятаються на весь рік!
І, як завжди, бібліотека підготувала свою «фірмову страву»: виставку-добірку новорічно-святкових книг для своїх нових і, сподіваємося, вже читачів.
Бібліотекар Олена Страковська розповіла, чим може зацікавити шанувальників книги напередодні свят. Художні твори, журнальні дописи та цікаві тематичні статті – на всі смаки.
Культорганізатор і ведуча Ольга Корчемна привітала гостей, а всі учасники висловили вдячність за таке чудове свято.

Різдвяно-новорічний концерт «Зимові візерунки» 🌟✨❄️ пройшов надзвичайно успішно, створивши сприятливу атмосферу тепла, любові та взаєморозуміння, а також надав можливість підопічним центру насолодитися святковим настроєм!

#lechaim #Rizdvo #зимові_свята

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*