ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Про важливість професій в бібліотеці ім. С. Васильченка для дітей

Цікавість дітей часто ставить їх перед реальною небезпекою. А велика кількість електротехніки в будинках є нерідкою причиною пожеж. Тому дуже значущим є створення умов, як в дошкільному закладі, так і в сім’ї, що дозволяють дитині планомірно накопичувати досвід безпечної поведінки, а в результаті – зберегти життя і здоров’я.

Сьогодні дощить, але в бібліотеці ім. С. Васильченка для дітей була запланована зустріч на дуже важливу тему. А ми, дорослі, знаємо, що діти завжди чекають на подію, яку їм обіцяли. Ми, бібліотекарі, дуже добре знаємо, що не можна розчаровувати дітей.

Тому на очікувану зустріч бібліотека пішла в заклад дошкільної освіти №28.

Ми сьогодні говорили про важливу професію пожежників: як пожежники працюють, що вдягають, на яких автомобілях їдуть на виклик, кими інструментами користуються та як діяти у випадку пожежі.

Дітки дуже багато знають, але завжди нагадувати потрібно, аби не розгубитись у складних ситуаціях, тим паче, що ми живемо в не простий час. Такі бесіди сприяють формуванню у дітей свідомості, як діяти в складних ситуаціях. За допомогою гри ми з’ясовували правильні дії в разі виникнення пожежі.
Коли трішки втомились, на допомогу прийшли загадки. І ми згадали багато важливих професій, довелось імпровізувати та говорити мовою жестів. Дітки поділились ким вони хочуть бути в майбутньому. Уявіть – серед них були винахідники, лікарі, пожежники, ветеринари, балерини і навіть археологи.

Отакі у нас розумники підростають! Бажаємо всім миру і щоб всі мрії діток здійснились!

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*