ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Презентація дитячої книги «Особлива традиція» за участі письменниці Ольги Пінчук в бібліотеці №101

25 лютого в бібліотеці №101 відбулася презентація дитячої книги «Особлива традиція»

за участі письменниці Ольги Пінчук.

Ольга Пінчук – дитяча письменниця. Співавторка збірки казок «Дивозбірка», чаптер-бука «Клік-Клак геть переляк» та авторка книжки-картинки про маму «Особлива традиція» (видавництво «Парасоля»). Вона любить, коли книжка – це не лише книжка, а щось іще, тому має у своєму доробку книгу-календар, книгу-конструктор та книгу з майстер-класом. Обожнює міксувати науку з літературою і створювати охудожнений нонфікшн для дітей, а ще наносити Україну та її локації на літературну мапу. Мешкає у Києві.
На зустрічі маленькі читарики познайомилися з творчістю авторки, яка зробила огляд своїх книжок. Пані Ольга сьогодні зупинилася на книжці-картинці «Особлива традиція», що вийшла у видавництві «Парасоля». Це важлива тема для нас сьогодні. Тема родини, сімейних традицій, свята Дня матері. Книга, яка надихає вигадувати нові родинні традиції, і, маю надію, об’єднуватиме сім’ї.

Діти почули уривки з книги.
Це історія про хлопчика Богдася, який шукав подарунок на День матері, і з дідусевою чарівною лупою вирушив у подорож різними країнами. Подорожуючи з Богдасем, маленькі читачі познайомилися з традиціями святкування маминого свята у Великій Британії, Іспанії, Фінляндії та Туреччині. Стільки різних цікавих ідей! Який же подарунок для мами обере Богдась?
Крім ідей для подарунків у книзі можна знайти також покрокову інструкцію з вирощування квасолі в домашніх умовах. Окрім того, під керівництвом письменниці діти створили свою квітку щастя.

Щиро дякуємо пані Ользі за цікаву зустріч! Діти в захваті!

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*