ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Перегляд фільму «Я – Надія» в бібліотеці ім. Д. Білоуса для дітей

До другої річниці повномасштабної війни росії проти України в бібліотеці ім. Д. Білоуса для дітей відбувся перегляд фільму «Я – Надія»

чотирисерійна воєнна драма про медиків екстреної допомоги, які під час повномасштабного вторгнення росії в Україну

проявили неабияку сміливість, відчайдушність та відданість своїй професії, рятуючи людські життя.

«Я – Надія» – перший воєнно-драматичний серіал телеканалу 2+2, знятий під час війни в Україні. Головні герої стрічкипрацівники «швидкої» у Харкові, які у лютому-березні 2022 року під постійними обстрілами та бомбардуваннями рятували цивільних і військових свого міста. Молода фельдшерка Надія, попри реальну небезпеку й вмовляння хлопця виїхати в більш безпечне місце, вирішує залишитися в оточеному окупантами Харкові, не розуміючи, що чекає на неї у найближчі тижні – безсонні ночі на службі, болючі втрати, щоденний ризик заради порятунку інших і зустріч з ворогом віч-на-віч.
Після перегляду ми обговорили фільм і висловили свою подяку воїнам, які воюють за нашу з вами свободу, шану матерям, які виростили сильних та мужніх чоловіків, справжніх патріотів, звісно ж згадали про загиблих героїв, які ніколи не зустрінуть Перемогу, але навіки залишаться у наших серцях.

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*