ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Перегляд фільму «Крути 1918» в бібліотеці ім. Д. Білоуса для дітей

Історія юнаків, полеглих у бою під Крутами, стала символом героїзму та жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну. Пам’ятати свою історію, її героїв дуже важливо. Щороку, 29 січня, Україна вшановує пам’ять героїв Крут, які понад століття тому, у 1918 році, загинули за вільну Україну.

Напередодні відзначення Дня пам’яті героїв Крут в бібліотеці ім. Д. Білоуса для дітей відбувся перегляд фільму «Крути 1918».

На читачів-старшокласників, організаторів дитячого читання, які прийшли на перегляд, фільм справив величезне враження і змусив ще раз згадати про цю дату і вшанувати пам’ять Героїв України.
Трагічні, але героїчної сторінки історії національно-визвольних змагань українського народу за волю та власну українську державу.
В центрі сюжету – драматична історія двох рідних братів, Андрія та Олексія Савицьких, які закохуються в прекрасну дівчину Софію. Але про сердечні муки доведеться забути, адже на Київ рухаються безжальні підрозділи більшовицької армії, а в місті господарюють «червоні» посіпаки та комуністичні пропагандисти. Уряд УНР кидає на боротьбу з ворогом всі нечисельні боєздатні армійські частини, включаючи юнкерів і студентів. Чотири сотні юнаків, серед яких Андрій та Олексій, стають проти добре озброєного війська комуністів-московитів…

Фільм «Крути 1918» (2019) буде цікаво дивитись усім шанувальникам жанру історичної драми.

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*