ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Патріотична година з Дар’єю Бурою «Моє покоління сльозами й вогнем пише історію» для читачів бібліотеки ім. І. Котляревського

У ці лютневі дні 10 років тому найкращі українці поклали своє життя за свободу та європейський вибір і стали Небесною Сотнею. Далі – анексія Криму, напад росії на Донецьку та Луганську область та 10-річна боротьба не на життя. а на смерть з одвічним ворогом.
Сьогодні найкращі сини і доньки українського народу віддають свої життя під час жорстокої широкомасштабної війни, що розпочалася два роки тому. Тож, 20 лютого, в гостинній Школа 97 ім. Олени Теліги зустріч з 10-класниками  розпочалася хвилиною мовчання за всіма загиблими.
«Моє покоління сльозами й вогнем пише історію»ці слова говорять багато. І з гостею заходу, Дар’єю Бурою, відомою журналісткою, авторкою документальної воєнної прози, ми говорили про те, як народжуються книги під час війни, як працюється журналістам, готуються новини, щоб все це мало ефект наближення нашої спільної перемоги.
Авторка презентувла свої книги, особливо ми поговорили про нові книги 2022-23 років – свідчення очевидців та учасників війни «Лютий лютий 2022», «Чернігів. Чотирикутник єдності» та «Місто-герой Харків. 28 історій незламності», де кожна історія по-своєму болюча.

Дякуємо пані Дар’ї за її велике серце, через яке вона пропускає кожну з цих історій!

Віримо, що свідчення нашої історії, яка твориться тут і зараз, неодмінно мають бути зафіксовані у книжках.

Дякуємо усім, хто слухав сьогодні наш діалог. Переможемо!

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*