ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

ОНЛАЙН-УРОК БЕЗПЕКИ «КОРИСНІ ПОРАДИ ІНТЕРНЕТ-МАНДРІВНИКА»

ДРУЗІ!

Ви звикли проводити кожну вільну хвилину перед комп’ютером, гортаючи Інтернет-сторінки і граючи в комп’ютерні ігри? Таке проведення часу лише на перший погляд здається невинним і безпечним, адже на просторах Інтернету є чимало шахраїв та інформації, яка може бути шкідливою для маленької людини, а отже ви маєте знати, що саме категорично заборонено робити під час користування соціальними мережами, аби уникнути небажаної халепи і не зашкодити своєму душевному стану, здоров’ю і навіть життю.

Саме тому бібліотека ім. А. Костецького всім рекомендує звернути увагу на книгу Луї Стовелл

«ЖИТТЯ ОНЛАЙН. ЯК УБЕРЕГТИСЯ ВІД КІБЕРБУЛІНГУ, ВІРУСІВ ТА ІНШИХ ХАЛЕП В ІНТЕРНЕТІ».

У виданні є низка практичних порад зі створення сторінок у соціальних мережах, правила поведінки з інформацією, приватними даними, взаємодії з користувачами й дотримання авторського права. Крім того, у книжці читач знайде інформацію та корисні підказки щодо секстингу, кібербулінгу та інтернет-шахрайства. Прочитавши книжку, ви навчитеся правильно реагувати на «тролів», підбирати надійний пароль та безпечно знаходити друзів у мережі. Розуміючи, як працює Інтернет та як його можна використовувати, щоб нашкодити іншим, дитина зможе захистити свої дані в мережі та дізнатися, а головне — знати, до кого можна звернутися по допомогу, якщо раптом втрапите в халепу в Інтернеті.

Книжка стане в пригоді дітям, які активно починають користуватися Інтернетом, а також їхнім батькам, котрі хочуть знати,

як правильно пояснити дитині правила поведінки в мережі. Ця книга чекає на вас в бібліотеці ім. А. Костецького після карантинних обмежень.

Стовелл, ЛуЇ.
Життя онлайн. Як уберегтися від кібербулінгу, вірусів та інших халеп в інтернеті / пер. з англ. Тетяни Кузьменко. – Київ: Книголав, 2020. – 144 с. – (Серія «Дитяча полиця»).

Пропонуємо також переглянути цікаве відео: «Казка про золоті правила безпечного Інтернету»

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*