ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Огляд книги «Чорнобильська катастрофа. ЛЮДИ» та віртуальна екскурсія Національним музеєм «Чорнобиль» /до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС/

26 квітня 1986 року сталася найбільша техногенна катастрофа в історії людства – вибух на Чорнобильській атомній електростанції. В ліквідації наслідків катастрофи взяли участь понад 600 тисяч осіб 76 національностей, 380 тисяч з них військовослужбовці.
Відповідно до Указу Президента, починаючи з 2006 року, 14 грудня українці вшановують тих, хто ціною героїчних зусиль, а подекуди і власного життя, зумів зупинити ядерного монстра.

Центральна районна бібліотека ім. Є. Плужника на честь вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС пропонує

огляд книги «Чорнобильська катастрофа. ЛЮДИ», видану 2021 року видавництвом «Фоліо».

Це видання присвята героям, котрі 35 років тому рятували світ від наслідків вибуху на Чорнобильській АЕС. У книзі зібрано 16 унікальних історій ліквідаторів аварії на ЧАЕС – атомників, пожежників, медиків, монтажників та операторів, безпосередніх учасників тих трагічних подій. Нині ці мужні люди є членами громадської організації «Промінь 5-2», яка об’єднала учасників ліквідації однієї з найстрашніших техногенних катастроф в історії людства.
Сьогодні наш обов’язок – пам’ятати про учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, які є прикладом мужності, самовідданості та високого професіоналізму.
Для того, щоб допомогти людству усвідомити масштаби чорнобильської аварії через долі тисяч учасників, свідків і жертв, визнати необхідність примирення людини з наукою і технологіями, які поставили під загрозу існування людства загалом та планети зокрема, не дати світові забути їх і застерегти наступні покоління, у 1992 році було створено Національний музей «Чорнобиль».
ЦРБ ім. Є. Плужника пропонує відвідати віртуальну екскурсію Національнийм музеєм «Чорнобиль».
Літературу даної тематики ви зможете знайти, звернувшись до Зведеного «Електронного каталогу ЦБС Шевченківського району м. Києва» або скориставшись «Електронним каталогом Публічної бібліотеки ім. Лесі Українки» 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*