ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Нікітський ботанічний: віртуальна прогулянка

Бібліотека ім. М. Костомарова провела для відвідувачів віртуальну прогулянку

по Нікітському ботанічному саду в Криму.

Сьогодні ми запросили наших відвідувачів на віртуальну прогулянку по Нікітському ботанічному саду в Криму, який є не тільки науковим центром, а й являє собою пам’ятник садово-паркового мистецтва.

Найбільший за площею в Криму парк, і один з найстаріших ботанічних садів світу, заснований в 1812 році тепер займає майже 1000 гектар південнобережної землі.

Туристи давно відкрили для себе цю зелену скарбницю під відкритим небом, що включає в себе різні зони. Тільки дендрарій, де ростуть понад дві тисяч видів дерев і чагарників, займає сорок гектарів парку.

Отже, вирушаючи в 3D тур по Нікітському ботанічному саду, читачі бібліотеки ім. М. Костомарова змогли не тільки подивитися ті чи інші види рослин, але і зрозуміти для себе, що їм більше до душі. А коли у них з’явиться можливість відвідати цей ботанічний сад безпосередньо, то кожен з них не втрачаючи часу, буде знати, що хоче оглянути, адже в парку багато локацій з виставками, оранжереями, художньою галереєю та ін.

Віртуальну подорож здійснила група «туристів» у складі вісімнадцяти осіб. Всі «мандрівники» були у захваті від побаченого.

BIBLIO-NIVKI

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*