До Дня Києва, продовжуючи розповідати про видатних людей минулого та сьогодення, життя і творчість яких пов’язана з столицею України, Музей Шолом-Алейхема (філія Музею історії м. Києва) та бібліотека ім. Ошера Шварцмана ЦБС Шевченківського району м. Києва дарують глядачам невеличку зустріч з корінною киянкою, жінкою з великим талантом і щирою душею – Аллою Мігай.
Після зйомок Алла Вілоріївна проводжала нас біля під’їзду будинку на Печерську, де вона колись народилась. Обійнялися, пообіцяли один одному зустрічатись частіше. Водій, якому десь років тридцять п’ять, дивиться з інтересом на штатив, мікрофони, інше приладдя, що вантажимо у багажник. Вже в машині питає, навіщо вся ця техніка.
– Інтерв’ю брали у Алли Мігай.
– А хто це?
Розповідати про поезію, музику, телебачення та радіо, з якими пов’язала життя ця прекрасна людина? Але як пояснити у декілька слів?.. Зважаючи на вік та непогану україномовність водія:
– Ну це ж Тітонька Алла з «Вечірної казки», пам’ятаєте?
– О! А я бачу, обличчя знайоме. Звісно пам’ятаю, дивився у дитинстві, подобалось», – і одразу посеред війни одній людині стало тепліше від спогадів дитинства.
Вона і зараз робить все, щоб посеред воєнного лихоліття на обличчях дітей по всій Україні (та й для тих, хто поїхав за кордон – простір інтернету безмежний) було більше посмішок: виходить у прямі ефіри, розповідає казки, грає, співає сама та навчає співати маленьких, підтримує їх.
І молиться за Україну так само щиро, як у своїй пісні. І вірить, що все буде Україна!🇺🇦
Залиште відгук