ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

«Медіаграмотність – запорука виграшу в інформаційній війні»

📢🇺🇦Найефективнішим способом боротьби із неякісними чи пропагандистськими ЗМІ є медіаграмотність – сукупність знань, навичок та умінь, що дозволяють людям аналізувати, критично оцінювати і створювати різноманітні повідомлення для різних типів медіа. Окрім того, медіаграмотність передбачає вміння розуміти й аналізувати, як медіа функціонують у суспільстві та який вплив вони мають.

22 березня 2022 року за ініциативи Олени Шматько, завідувача НМВ, координатора Регіонального тренінгового центру (РТЦ) Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки (ЛОУНБ), відбувся вебінар для бібліотекарів України на тему:

«Медіаграмотність – запорука виграшу в інформаційній війні».

📚Місія сучасної бібліотеки – допомагати читачам вчитися компетентно споживати будь-які повідомлення в мас-медіа та вміти створювати свій власний медіа-продукт.
✔Пані Олена надала можливість познайомитись зі своєю презентацією «Медіаграмотність – запорука виграшу в інформаційній війні», яка фахово допоможить бути медіаграмотним, тобто, спроможним знайти те, що ми шукаємо, вибрати те, що нам потрібно, й визначити, наскільки надійною є ця інформація. Бути медіаграмотним означає бути здатним оптимально використовувати відповідну інформацію, зберігаючи її розумно, й ділитися нею з іншими.

Медіаграмотність є запорука того, що ми виграємо інформаційну війну!

Презентацію дивитись ТУТ👇!

 

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*