ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Майстерка «Ялинкові прикраси» в бібліотеці ім. А. Костецького для дітей

Напевно кожен полюбляє спостерігати за святковими перевтіленнями ззовні. Міста причепуряються, на головних площах з’являються ялинки з прикрасами, вулиці освітлюють новорічними електричними гірляндами. Краса та й годі! Але, як добре, коли можна повернутися додому і не втратити відчуття новорічної казки.

Що ж робити, якщо хочеться чогось цікавого та незвичайного✨🌲?

Крок перший – запастись терпінням та наснагою, запевняє нас майстриня Світлана Лісюк від Благодійний фонд Карітас Київ і тут же,

вкотре, демонструє гуртківцям #Ляльковоїмайстерні у Бібліотека імені А.Костецького для дітей ЦБС Шевченківського району м.Києва,

як легко та невимушено можна зробити чарівні прикраси для ялинки без великих фінансових та фізичних затрат.

О! Тут тільки дай волю фантазії!

Виявляється, що за багато років еволюції ялинкових прикрас, по суті, мало що змінилося. Кульки на ялинках були, є і будуть Ось які яскраві кульки зробили цього разу наші гуртківці «Лялькової майстерні». І кожна з них буде виглядати дуже ошатно на ялинці та тільки посилювати красу і блиск новорічної красуні.
Тож не варто чекати, поки святкова атмосфера сама прийде у ваш дім! Почніть вже зараз отримувати натхнення на 2024 рік, створивши особливі прикраси для свого житла!

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*