ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Майстерка «Великодня писанка в техніці декупаж» в дитячому відділі бібліотеки ім. І. Котляревського

Сонячними посмішками та передсвятковим настроєм 2 травня ділилися третьокласники

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів 28 Шевченківського району м. Києва,

які разом з педагогами Наталією Михайлівною та Тамарою Миколаївною завітали до бібліотеки на Майстерку

«Великодня писанка в техніці декупаж».

Бібліотекарі в усьому їм допомагали: Олена Василівна розповіла цікавинки з історії писанок як символів Великодня, читала уривки з книжок про Свято, а Маргарита Миколаївна ділилася секретами майстерності, індивідуально підказувала кожній дитині, як краще працювати в техніці декупаж.
Для майстерки вчителі принесли заздалегідь прогрунтовані дерев’яні заготовки у формі яєць, до яких діти обирали ескізи з паперових серветок на свій смак, а потім вирізали їх. Непроста задача, бо серветки такі неслухняні! Проте діти справилися з цим завданням та почали натхненно та зосереджено працювати з лаком та пензлями, щоб створити кожен своє оздоблення: хтось писанки чи гілочки верби, а хтось гніздечко з яйцями чи Великодніх зайців. Гарно вийшло! А поки перший шар лаку висихав, бібліотекарі зробили дітям огляд книжкової виставки «У віночку з первоцвіту уклонивсь Великдень світу». Література там чудова, і ілюстрації приваблюють розгорнути ще і ще одну сторінку.
Час (біля двох годин) сплив непомітно, і діти отримали прекрасні аксесуари для Великоднього інтер’єру. Всі лишали бібліотеку задоволені, в піднесеному настрої та з вдячністю за цікаво і корисно проведений час.

 

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*