ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Майстерка «Лялька «Пастка для снів» в бібліотеці ім. А. Костецького для дітей

Народне мистецтво взагалі трохи таємниче. Сучасне в нім межує з далеким минулим, а все колишнє має безпосередній вплив на сьогодення. Колись буденна потреба потроху «спровокувала» народну винахідливість у влаштуванні дозвілля, звідти й символізм виник сам по собі. Що тільки не вигадували майстри та майстрині, аби урізноманітнити свою буденність. Одних видів застосування пряжі скільки?! І скручування, і скочування, і змотування, і зв’язування, й завивання!
Якраз сьогодні наші гуртківці мали можливість познайомитися практично з усіма методами застосування вовни, саме так, як колись це робили їх пра-пра-пра.., коли були маленькими. В очікуванні весни роблять в народі невеличкі мотанки за допомогою гілочок-рогатинок, які використовують як основу, виходить щось подібне до «Пастки для снів», або навпаки.

Її можна підвішувати над ліжечком й лялечка буде ловити погані думки своїми різнокольоровими «крилами», а можна розвісити таких ляльок в саду, аби відлякувати небажаних «гостей». І будьте впевнені – пташки по весні обов’язково використають нитки з таких мотанок, аби тепліше і міцніше були їх гнізда. Тож підбирайте еко-нитки або еко-вовну, щоб не завдати шкоди братам нашим меншим. Ось бачите, як буває з поробками: хоча первісне їхнє призначення – просто робити побут дитини цікавішим, яскравішим, в результаті вони мають цілком прикладне корисне значення.

Багато дітей прийшло до Бібліотека імені А.Костецького для дітей ЦБС Шевченківського району м.Києва робити

«Пастку для снів»

в українській версії під керівництвом неперевершеної майстрині Світлана Лісюк від Благодійний фонд Карітас Київ.

В занятті приймали участь також і хлопчики, які у винахідливості та посидючості зовсім не поступалися дівчаткам. Не менш захоплено намотували і мами. А як же ж! Творчий майстер-клас разом з дитиною – чудова альтернатива звичним посиденькам, уткнувшись в телефон в кафе. Приєднуйтесь!

Слідкуйте за анонсами ТУТ!

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*