ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Майстер-клас «Новорічна ялинка для Санти Клауса, який допомагає ЗСУ» в бібліотеці ім. В. Дубініна для дітей

В Україні традиція новорічного святкування має особливо непросту та тривалу історію, але й досі ялинка залишається символом новорічного свята. До вибору новорічної зеленої красуні, потрібно підходити з повною відповідальністю – щоб була пухнаста, гарна та струнка. Зазвичай ялинку обирають всією родиною!

У бібліотеці ім. В. Дубініна для дітей 29 грудня бібліотекарі провели майстер-клас з виготовлення новорічної ялинки в техніці оріґамі

«Новорічна ялинка для Санти Клауса, який допомагає ЗСУ».

В заході брали участь діти різного віку, переважно наші друзі-читайлики.
Спочатку бібліотекарі познайомили присутніх з історією виникнення давньої техніки складання паперу – «Оріґамі». Ця техніка виникла в Японії, майже одразу після появи паперу. В оріґамі використовуються небагато різних згинів, але вони можуть бути скомбіновані багатьма способами й утворювати дуже складні фігури. За допомогою техніки оріґамі можливо створити що завгодно, і наша ялинка не стала винятком. На майстер-класі бібліотекарі показали, як виготовити ялинку з одного цілого листа паперу. Адже в оріґамі існує багато видів складання – це модульне оріґамі, мокре складання, просте або мінімальне складання, складання по схемі.
По закінченню заходу всі були задоволені результатом. Особливо діти, адже вони отримали не тільки моральне задоволення, але й доторкнулися до прекрасного.

Паперові новорічні ялинки можуть бути як прикрасою вашої оселі, так і подарунком для близьких вам людей.

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*