ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Майстер-клас «Лялька-мотанка «Годувальниця» в бібліотеці ім. А. Костецького для дітей

Деякі люди люблять займатися рукоділлям і займаються, деякі тільки хочуть, а хтось не бачить у цьому сенсу,

а ось всі ті, хто займається у «Ляльковій майстерні»

у Бібліотека імені А.Костецького для дітей ЦБС Шевченківського району м.Києва впевнені,

що будь-яка творчість – це насамперед засіб самовираження, активне пізнання навколишнього світу та купа задоволення!

Народні промисли, фольклор, рукоділля активно відроджуються в Україні, звертаючи погляд до своїх витоків і коріння. Тому що українці хочуть дізнаватися більше про культуру наших предків, їхні традиції та звичаї. А лялька-мотанка чудово втілює у собі всі ці знання та досвід. Пані Світлана Лісюк від Благодійний фонд Карітас Київ і сама виготовляє обрядові, сувенірні, навчальні та ігрові мотанки і дуже цікавими легендами заохочує та навчає кожного самостійно зробити свою персональну лялечку-мотанку, яка принесе в дім гармонію, достаток і здоров’я. Ці маленькі вироби бувають різними: у хустинках та шапочках, у сукнях та спідничках, з кісками, з цікавими аксесуарами, але всіх їх поєднує народна любов і те, що вони є символом щастя, успіху та процвітання.

Цього разу гуртківці під керівництвом Світлана Лісюк робили ляльку-годувальницю.

У давні часи такі іграшки робили дівчата у період повноліття, на щасливу долю, на успіх і здоров’я, на добро і злагоду. Під час гри дівчата колись вчилися дружити та дбати про свою ляльку, вести домашнє господарство – готуючись до майбутнього материнства.

Рукоділля – це чудовий спосіб проведення сімейного дозвілля замість перегляду телевізора або скроллінгу стрічки в соцмережах. Краще може бути тільки читання! І тут в нагоді стануть книжки, які гуртківці відшукали на поличках бібліотеки, надихнувшись історіями пані Світлани про пам’ять роду та накопичений предками досвід, про історію України.

Сподіваємось, що ця, зроблена своїми руками лялечка, в майбутньому займе почесне місце в колекціях наших гуртківців

і стане справжньою берегинею їх осель!

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*