ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Літературно-музичний фестиваль до Дня Києва в бібліотеці №9 для дітей

25 травня у Бібліотеці № 9 для дітей відбувся 20-й ювілейний Sevama Fest

«Оптика міст – Шляхетне серце мого міста».

Sevama fest 2024 «Оптика міст — Шляхетне серце мого міста» відбувся за планом: зійшлися і приєдналися через Google meet чудовезні автори, звучали натхненні твори та імпровізації. Поезії перекликалися з піснями і переливалися одна в одну. Ми наговорилися, не обмежені часом.
Ми визначили найкращих конкурсантів – це Ксенія Нестеренко та Олександр Поет. Збірка із автографом-побажанням від Наталка Фурса поїхала з Ксенією. Лауреати другого туру отримають цифрові дипломи, а учасники фестивалю — сертифікати учасників.
У нас лунали твори, присвячені оптимізму, екології, війні, місту і мостам, а ще завдяки онлайн ефіру відбувся телеміст поміж багатьма містами – Лодзь, Кам’янець-Подільський, Суми, Кропивницький, Біла Церква, Житомир, Коломия, Івано-Франківськ, Ірпінь, Луганськ, Вінниця, і Києвом та Старими Мухоморами, завдяки S.Batura — автору унікального літературного жанру «літературний печворк», який поданий на премію Гіннеса, і включає в себе твори різноманітних жанрів, написані одночасно кількома сотнями людей.

Величезна подяка авторам – Анна Степанюк Анна Добронравіна, Валентина Турчин (Valentyna Turchyn)Valya Zakha-BuraViktoriya HulaВолодимир ОсипенкоЄвген ЄльпітіфоровЄвгенія Чуприна, наш захисник Історик ІсторикЛілія Батюк-НечипоренкоМихайло ЖаржайлоНаталка ПознякНаталя АнателлаOlha Akulova,Тетяна Шаповал, Tetiana ZelenchukОлександр КосенкоSolomiia Mardarovych за натхненні твори та імпровізації!
Дякуємо пані Тамара Захарченко та о. Андрію за підтримку!

Впродовж фестивалю ми обговорили питання творчості, роботу редакторів, згадали й привітали філологів та книговидавців.
А які хіти у нас звучали! Вони діють, Перемога буде незабаром, бо віримо й дякуємо ЗСУ і потужною силою Слова її наближуємо і примножуємо.
Нині кожен зрозумів як сильно ми любимо наші міста і усю Україну, і не віддамо ані шматочка. А ще згадували Харків і Vivat , Одесу та Ірина Медушевська — ви усі завжди в нашому серці. Женя, Ліля, Валя і ми з ними палким словом виспівували усі наші почуття. Оксана Яблонська – Oksana Yablonska, співочільниця Sevama літоб’єднання, авторка і організаторка Sevama fest, професорка Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

 

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*