16 листопада в Україні відзначають День працівників радіо, телебачення і зв’язку.
Історія свята розпочалася 16 листопада 1924 року, коли у Харкові в ефір вийшла перша в Україні радіопрограма. Відтоді журналісти та працівники сфери радіо відзначали цей день як професійне свято. Нині ж до них долучилися телевізійники, представники інтернет-ЗМІ та зв’язківці.
Напередодні свята бібліотекарка Оксана Олексіївна завітала до третьокласників Київська гімназія 154, щоб розповісти учням про свято та запитати їх, чи уявляють вони своє життя без радіо, телебачення та зв’язку.
Виявляється що ні, бо сьогодні слухають радіо, дивляться телевізор і користуються зв’язком мільйони людей. А працюють у цій сфері близько 250 тисяч осіб. І в нашу інформаційну епоху без їхньої щоденної кропіткої роботи просто не обійтися. Одними із яскравих представників медіапростору є журналісти, це творчі, активні та ерудовані спеціалісти. І от третьокласники спробували сьогодні стати журналістами. Кожен з них зробив репортаж – огляд прочитаної книги, вийшло цікаво та фахово.
Найвідоміша дитяча книжка про телебачення – це книжка Джеремі Стронґа «Мій братик – телезірка», яку бібліотекарка принесла дітям та зачитала найсмішніші моменти повісті. Охочих прочитати продовження веселих пригод було достатньо.
Тож чекаємо на допитливих читайликів! Приходьте і ви за книжками найдотепнішого письменника Джеремі Стронґа!
Залиште відгук