ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Лекція з ландшафтного дизайну із циклу «Моя квітуча Україна» в бібліотеці А. Міцкевича

У бібліотеці А. Міцкевича відбулася лекція з ландшафтного дизайну із циклу «Моя квітуча Україна».

Авторську лекцію про історію виникнення та розвиток сучасних архітектурно-стильових напрямків ландшафтного дизайну провела Оксана Джунь, ландшафтний архітектор, член Національної спілки архітекторів України, президент Київського ландшафтного клубу.
Захоплюючою була розповідь пані Оксани про перші спроби планування садів що походять з Древнього Єгипту (5-4 тис. до н. е.), а філософський китайський сад, це стиль що розвивався на терені Китаю у продовж 3 тисяч років.
До Європи садово-паркове мистецтво прийшло з Близького Сходу і Азії. Традиція створення садів на монастирський та княжих територіях України виникли ще за часів Київської Русі. А вишукані, дивовижні барокові сади почали розплановувати на костьольних, монастирських, палацових і замкових землях з першої половини ХVII ст. Культура садово-паркового мистецтва поширилась по всій території України, а з часом стала набувати українських характерних ознак.
Історичні сади , які збереглися в світі – є втіленням гармонії і природньої краси. Сьогодні вони слугують оглядовими «підручниками» при створенні естетичних, комфортних, сучасних ландшафтів що постійно вдосконалюють-ся та покращуються.

Розповідь Оксани Джунь супроводжувалась переглядом документальних фільмів про збережені та відроджені

палацо-паркові комплекси в Україні.

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*