ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Краєзнавча лекція Валерія Лисенка «Лук’янівка: фотографії, що нагадують забуті подробиці минулого» в бібліотеці ім. І. Котляревського

У межах циклу «Про Київ з любов’ю» 13 лютого в бібліотеці ім. І. Котляревського пройшла чергова зустріч з Валеріем Лисенко,

 краєзнавцем, екскурсоводом, членом правління ГО «Ліга екскурсоводів Києва», ветераном краєзнавчої спільноти «Интересный Киев»,

куратором електронної карти Пам’яток історії та культури Києва, членом правління ГО «Гільдія гідів та професійних перекладачів».

Лук’янівка – мікрорайон Києва, що межує з Сирцем, і ми знаємо й любимо цей куточок нашого міста – старовинний, втаємничений, мальовничий. Особливу зацікавленість, а для старших читачів – спогади викликають старі світлини вулиць та споруд Лук’янівки.
Читачі, що завітали на зустріч, відгукувалися та коментували чи не кожен слайд презентації про історію та архітектуру Лук’янівки, жваво реагували на ті світлини, що викликали спогади та рефлексії. Особливо, коли щось додавав до розповіді молодший син пана Валерія Сашко. А йшлося ж про Лук’янівку від прадавніх часів до кінця ХХ століття в хронологічній послідовності.
Під час лекції було представлено багато старих карт, адже карти – то є окрема любов пана Валерія, і з них можна дізнатися ой як багато цікавих деталей!
Тішить, що попри все задля того, аби послухати пана Валерій Лисенко, зібрався повнісінький зал, бо його розповідь, як завжди, захоплююча, ексклюзивна, витончена.

Бібліотека дякує пану Валерію Лисенку та його сину Сашкові та сподівається на нові зустрічі!

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*