21 листопада в нашій країні відзначається День Гідності та Свободи. В історії України було багато трагічних періодів та подій . В наш час в історію увійшла ще одна подія – майдан, який змінив нашу державу, наш народ і наше життя. Саме цього дня, у 2013 році розпочались перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.
Готуючись до відзначення Дня Гідності та Свободи, в бібліотеці ім. М. Чернишевського з 17 по 30 листопада 2021 року
розгорнуто книжкову виставку-перегляд «Майдан на сторінках книг»,
де представлено літописи очевидців подій, фотоальбоми, романи, оповідання, нариси, присвячені подіям в Україні початку ХХІ століття.
Працівники бібліотеки, протягом цих днів, будуть привертати увагу відвідувачів до цієї виставки та проводити біля неї патріотично-інформаційні бесіди про революційні події та патріотів України, які не пошкодували свого життя заради Свободи.
Запрошуємо до перегляду виставки!
Перелік творів, використаних при підготовці до виставки:
Весна, С. Рабів до раю не пускають / Софія Весна. – К.: Самміт- книга, 2014.-224 с.
Виноградов, О. Слово Майдана: публіцист. Твори/ Олег Виноградов. – К.: Видавець Корбуш, 2014. – 528 с.
Курков, А. Ю. Дневник Майдана/ Андрей Курков. – Харьков: Фолио,2015. – 221с.
Небесна сотня: антологія майданівських віршів / упоряд. Л. Воронюк. – Чернівці: Видавничий дім « Букрек», 2014. – 400 с.
Рудневич, М. Я з небесної сотні: повість/ Марко Рудневич. – К: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА,2014. – 156 с.
Портников, В. Дзвони Майдану / Віталій Портников. – Харків: Атака, 2018. – 502 с.
За більш детальною інформацією просимо звертатися до Зведеного «Електронного каталогу ЦБС Шевченківського району м. Києва» або скористатися«Електронним каталогом Публічної бібліотеки ім. Лесі Українки» і сторінкою бібліотеки ім. М. Чернишевського у мережі facebook.
Залиште відгук