ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Книжкова виставка «Калейдоскоп зимових свят» в бібліотеці ім. А. Міцкевича

Розпочинається період новорічних та різдвяних свят, який з цього року буде проходити за новим релігійним календарем. Початком  зимових свят в Україні слугує день Святого Миколая (6 грудня 2023 року). А згодом починається низка новорічних і різдвяних свят, головним з яких є святкування Різдва Христового.
Різдвяні прикмети, звичаєві обряди, традиції, що прийшли до нас з віків минулого від наших предків, мали закликати щасливу долю, родинне благополуччя, добробут і багаті врожаї. Особлива увага приділялась символам різдвяних свят («дідух», свічки, рушники та інше), якими прикрашались оселі, приготуванню обрядових національних страв, даруванню подарунків. Закінчується новорічно-різдвяний період святом Стрітення (15 лютого 2024 року).

Для гостей та користувачів бібліотеки ім. А. Міцкевича розгорнуто книжкову виставку

«Калейдоскоп зимових свят».

На виставці представлена різноманітна література про звичаї і традиції святкування Різдва Христового та Нового року не тільки в Україні, а і в Польщі, їх схожість та національні відмінності. Також в матеріалах виставки  містяться тексти колядок та щедрівок, художні твори відомих класиків літератури, рекомендації створення новорічних прикрас, рецепти різдвяних та новорічних страв.

Колектив бібліотеки вітає всіх своїх користувачів з прийдешніми різдвяно-новорічними святами

та бажає Перемоги, Миру, щастя і добробуту!

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*