ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Ханукальні зустрічі в бібліотеці ім. Ошера Шварцмана

Ханука – це традиції, які налічують більше ніж дві тисячі років історії. Однак, хто сказав, що не можна привносити у свято щось своє? Так вже справді традиційними стали «ханукальні четверги» в бібліотеці ім. Ошера Шварцмана – виставки, читання, концерти і зустрічі тут невід’ємна частина загальноміських заходів, що проводить єврейська громада Києва до свята оновлення, чудес, повернення до своїх коренів. Не став виключенням і цей рік, незважаючи на карантинні обмеження. Неможна запросити до себе в гості – самі прийдемо в кожен дім (інтернет нам у поміч!), і принесемо трішки вогню і тепла.

Адже це також одна з ханукальних традицій – дарувати світло й турботу.

Ханукальний онлайн «Концерт після концерту – концерт перед концертом», що відбувся 2 грудня був теплим, родинним, а його лейтмотивом – презентована цього року концертну «Сльозі і Любов». Гостями свята стали автори і виконавці цієї програми: головний диригент Національного академічного духового оркестру України Олексій Баженов, викладачі Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського – співачка Анастасія Хілько і акомпаніаторка Світлана Шарапова, а також студентка київської консерваторії, акторка театрального проєкту «Studio Ш-А!», скрипалька і співачка Адель Шурубура.
Разом з виконавчим директором Київської міської єврейської громади Анатолієм Шенгайтом та завідувачкою бібліотекою Тетяною Бабушкіною вони запалили святкову Ханукію і так само разом згадували історії, пов’язані з виникненням ідеї концерту, з його створення, трішки побавили нас єврейською музикою і піснями. Незмінним і також традиційним у ці дня стало читання паном Анатолієм оповідання «Хануке гелт» – автобіографічного твору київського письменника Давида Кладницького, про ханукальні чудеса, що трапились із ним в часи Голокосту…

Бібліотека і єврейська громада бажають усім мира, злагоди і чудес, які так необхідні нам ці часи, та пропонують подивитись або ж передивитись святкову ханукальну зустріч у запису на каналі бібліотеки в Youtube, або на сторінці бібліотеки на Facebook

#lechaim

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*