ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Екологічний круїз «Нас зібрала одна природа» з Татусею Бо

21 квітня – Український День навколишнього середовища (День довкілля). Щороку у третю суботу квітня в Україні відзначають День довкілля. Це чудова нагода вкотре наголосити на важливості відповідального ставлення до навколишнього середовища.
У Метушливому місті біда: через купи відходів помирає остання Деревоквітка. Хто врятує її та мешканців міста? Команда супергероїв-прибиральників знає свою справу: тут прибрати, те відсортувати, а це переробити. Їм під силу очистити не лише нашу планету, а й увесь космос!

Сьогодні бібліотекарі бібліотеки ім. С. Васильченка для дітей та учні п’ятих класів школи № 139, разом з письменницею Татусею Бо вирушили в екологічний круїз  «Нас зібрала одна природа»,  разом з веселою компанією супергероїв ми намагались врятувати нашу планету.

Також говорили про космічне сміття. Космічне сміття — це відходи космічної діяльності. До них відносяться всі штучні об’єкти та уламки, які вже несправні, не функціонують і ніколи більше не зможуть служити жодним корисним цілям. Це відслуживші свій термін і непрацездатні супутники, запущені людиною. Небезпеку становлять як великі об’єкти (понад 1 метра в поперечнику), так й уламки 1 см, оскільки вони рухаються зі швидкістю мінімум 8 км/с. Якщо невеликий уламок космічного сміття зустрінеться на орбіті з активним супутником, це загрожує розгерметизацією паливного відсіку, руйнуванням антени або сонячної панелі. Як наслідок – одним супутником, що вийшов з ладу, стане більше. Лагодити космічний апарат ніхто не буде. А якщо відбудеться зіткнення з великим уламком, то це призведе до повного руйнування супутника, утвориться ціла хмара нових уламків. Це призводить до неконтрольованого зростання засміченості космосу.

І виникло питання, а що ж робити з тим сміттям, яке вже перебуває на орбіті? Ідей щодо цього питання сьогодні у світі є безліч, але сьогодні ми дізнались і про нові! Ото ж висновок: хто знає, можливо серед присутніх учнів сьогодні, у майбутньому будуть відомі винахідники і вчені?

Дякуємо пані Тетяні за чудову зустріч, і за важливі питання які сьогодні обговорювались.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*