ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Екологічний діалог «Почати з себе, щоб врятувати планету» зі студентами Київського фахового індустріального коледжу КНУБА

22 квітня 2024 року бібліотека ім. І. Котляревського в межах Тематичного тижня інформації до Дня довкілля,

що цього року припадає на 20 квітня, здійснили візит до Київський індустріальний коледж КНУБА.

А ще 22 квітня – День Землі.
Студенти 1 та 3 курсів долучилися до екологічного діалогу «Почати з себе, щоб врятувати планету», під час якого вони поспілкувалися про виклики, що стоять перед кожним з нас в умовах екологічної кризи планетарного масштабу та ознайомилися з науково-популярною літературою, яка розповідає про збереження довкілля та природніх ресурсів, дає інформацію про зелену енергетику та порушує питання дефіциту питної води.
Наша зустріч тривала в формі діалогу, і кожен присутній міг поділитися власним досвідом збереження довкілля: чи то сортування сміття, чи висадження дерев, кущів, квітів, чи участь в акціях з благоустрою, – це все важливо. Чи не кожен говорив про те, що важливо просто не смітити, а коли б так справді було, планета могла б вдихнути на повні груди.
Цікавим був наш діалог про життя без поліетилену. Ми скористались дуже цікавим та актуальним виданням «104 дні без поліетилену», яке вийшло у видавництві Віхола. Авторка цієї книги – Маріанна Бойко, зробила виклик сама собі, вирішивши не користуватися поліетиленовими пакетиками при покупці товарів. Це ще той виклик, справді – купувати все, навіть м’ясо, без пакетика. І цей досвід вона викладала в соцмережі щодня протягом 104 днів, а вже потім на основі цих дописів вийшла і книга. Книга цінна тим, що кожна історія повчальна та має практичне застосування.
Ще одна книга, з якої ми читали уривки – книга «Жити із «зеленим серцем». Подбай про себе і планету» авторки Ґей Браун. В ній теж безліч цінних дієвих прикладів, як дбати про планету та себе, користуватись благами цивілізації розумно та екологічно.

Дякуємо заступнику директора коледжу Аллі Петрівні Осмальчук за гостинність, а студентам – за зацікавленість!

Було дійсно щиро та невимушено!

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*